No video

2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video HD )


jeta jeta
jeta jeta

Like nese medon se donjeta ka talente

Vor Stunde
jeta jeta
jeta jeta

Tu mendu met harru Po du ma shum

Vor Stunde
Alban Koka
Alban Koka

SUPER JENI MA TE MIRET!!!😎πŸ”₯✌

Vor 2 Stunden
Hikmete Idrizi
Hikmete Idrizi

hah

Vor 2 Stunden
Adonis Hysenaj
Adonis Hysenaj

πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜Š

Vor 3 Stunden
yees kom
yees kom

2TON UN JAM ARIJANA MEMEDI DUA SHUM 2TON 2TON DUA SHUM LOVE

Vor 3 Stunden
Adea Adea.
Adea Adea.

πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

Vor 3 Stunden
Gresa Gashi
Gresa Gashi

O zot kur e pasha qet kang si profil thojsha kang palidhje esht a hiq pa e ngu A sod e ngova OMG supet nice koka pse se ngojsha ma heret

Vor 3 Stunden
Brikena Erebara
Brikena Erebara

Sa e bukur kjo kenge me e bukur se te gjitha kenget

Vor 5 Stunden
Tani Limushaj
Tani Limushaj

shum keng e bukur 2 Ton me i miri suksese🎀

Vor 6 Stunden
Fatlum Tafilaj
Fatlum Tafilaj

πŸ’–β€οΈπŸ’–πŸ’–πŸ’–β€οΈβ€οΈβ€οΈβ€οΈ

Vor 7 Stunden
Vasyl Semenyuk
Vasyl Semenyuk

What leanguage is this?

Vor 17 Stunden
sonila hoxha
sonila hoxha

I

Vor 17 Stunden
Zaide Saljiji
Zaide Saljiji

πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜˜πŸ˜™πŸ˜šπŸ’πŸ’πŸ’πŸ’‹πŸ‘…πŸ’πŸ’˜πŸ’–πŸ‘πŸ‘Œ

Vor 20 Stunden
kleanth kananaj
kleanth kananaj

Che bella canzone

Vor 22 Stunden
Gera Nazeraj
Gera Nazeraj

super keng 😍😍😍

Vor 23 Stunden
Enes Ademi89
Enes Ademi89

πŸ˜‡πŸ˜‡πŸ˜‡πŸ˜‡

Vor 23 Stunden
albana bardhi
albana bardhi

2ton ma i miri

Vor Tag
albana bardhi
albana bardhi

one

Vor Tag
Hhshsh Bdbdhdb
Hhshsh Bdbdhdb

e paska myt autotunen kjo qika lol

Vor Tag
Xhemal Cani
Xhemal Cani

Ouuuuuu qkaaa muzikeee

Vor Tag
white angel
white angel

2Ton cdoher antistress ka qenn πŸ˜‹πŸ˜‹πŸ˜πŸ˜β€

Vor Tag
AKGaming
AKGaming

Pa syza 2ton/i hahhhahah LOL

Vor Tag
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti

hahhahahaha

Vor Tag
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti

mvmπŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor Tag
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti

a hahahahahahah sa gabime matik

Vor Tag
Judo fighter
Judo fighter

πŸ‘‘βœŒπŸ»πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»superrr

Vor Tag
rildi xh
rildi xh

bravo...superrr keng bashkpunim perfekt ❀❀

Vor Tag
luli berisha
luli berisha

Bukur bro πŸ˜‰πŸ˜

Vor Tag
Mergim Ademi
Mergim Ademi

Ti je ma e mira

Vor Tag
Lina Era
Lina Era

TΓ« lumtΓ« DonjetaπŸ‘

Vor Tag
Arijana Memedi
Arijana Memedi

2ton un dua shum ti je zemra ime 2ton dua shum

Vor Tag
Drita Lezi
Drita Lezi

Ska si tayna

Vor Tag
Rei Redi
Rei Redi

we need for old 2 ton

Vor Tag
Erjon Gashi
Erjon Gashi

shum bukur bravo sat mir zanin kjo qika edhe ebukur koka

Vor Tag
ami l
ami l

bravooo

Vor 2 Tage
ami l
ami l

2 ton te lumt si gjithmon kenge te mrekullueshme suksese dhe zeri i ksaj vajze qenka shum i embel dhe videoklip i passtervetem ti dhe kengetarja dhe pa lakuriqsi ...suksese

Vor 2 Tage
Buki Buki
Buki Buki

β€πŸ˜ŠπŸ’–πŸ’–πŸ‘Œsuper keng

Vor 2 Tage
Mirdita Berisha
Mirdita Berisha

shum keng e bukur bravo dyve

Vor 2 Tage
Daa Rmes
Daa Rmes

🎢🎢🎢🎢❀❀

Vor 2 Tage
Arbi Ameti
Arbi Ameti

2ton❀️❀️❀️

Vor 2 Tage
Visa Kola
Visa Kola

Super keng 2 Ton je super 😍😍

Vor 2 Tage
Manal Kawtharani
Manal Kawtharani

Geiles Lied...πŸ˜‹πŸ˜‹πŸ˜‹πŸ˜‹πŸ‘Œβ€β€β€πŸ˜˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜

Vor 2 Tage
Bajwa Prabpreet Singh
Bajwa Prabpreet Singh

Bruder welche Sprache ist es? hΓΆrt sichπŸ‘Œan

Vor 2 Tage
Ariana Ramosa
Ariana Ramosa

Bajwa Prabpreet Singh albanisch

Vor Tag
GOLDNC
GOLDNC

What is this language dude

Vor 2 Tage
Geg Toska
Geg Toska

Albanian

Vor 2 Tage
Roxana Corinna Pancu
Roxana Corinna Pancu

Nje super bashkpunim ❀😍super keng πŸ˜ŠπŸ–

Vor 2 Tage
Klodian Mici
Klodian Mici

Kjo donjeta super ze i bukur 2 ton thjesht super kenge bravoπŸ€©πŸ€©πŸ€©πŸ€©πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰

Vor 2 Tage
GIMIJAH
GIMIJAH

Nice

Vor 2 Tage
dj bigboy
dj bigboy

http://www.youtube.com/watch?v=TmnXRckPheA

Vor 2 Tage
Sandra sandta
Sandra sandta

Sandra aleks. Hahaha ab sah das s Access da geschΓ€he ja aha Caravan KrΓ€hen s d VD s als das s als s sags haha Banana sah dassdieichistundIW sah w ja sechs avec schwaches aha cxdrsaywacd aha a a cs schauaverageundundinichals

Vor 2 Tage
myvedete kryeziu
myvedete kryeziu

β€β€β€πŸ‘„πŸ‘„πŸ’‹πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜Ÿ

Vor 3 Tage
Kiraah
Kiraah

ΣΡ γαμαμΡ

Vor 3 Tage
Edo Ode
Edo Ode

Ej bre qfar kangeeee. E keni kallllllll πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯❀️❀️❀️❀️πŸ’₯πŸ’₯

Vor 3 Tage
Bahar Ghaffouri
Bahar Ghaffouri

❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

Vor 3 Tage
Kreshnik Kryeziu
Kreshnik Kryeziu

saa e bukut kjo këng ... ❀️😍

Vor 3 Tage
Arido Syla
Arido Syla

Per zotin do bej like.( the per zotin mos harro)

Vor 3 Tage
Avni Rusi
Avni Rusi

Shum e bukur perfkte kjo kenga

Vor 3 Tage
Anais Ani
Anais Ani

Vajza e ka mbyt me auto tune πŸ™„

Vor 3 Tage
Rukmane Krasniqi
Rukmane Krasniqi

❀

Vor 3 Tage
First GamingTV
First GamingTV

Veryy nice song :)

Vor 3 Tage
Ersila Behra
Ersila Behra

Shume keng e bukurβ€β€β€β€πŸ’•

Vor 3 Tage
Verona rona
Verona rona

Shum e bukur kjo keng

Vor 3 Tage
Gerti
Gerti

πŸ˜€πŸ˜€πŸ˜€πŸ˜€πŸ˜€πŸ˜€πŸ˜€

Vor 3 Tage
Joker
Joker

I like this song,more than my exπŸ€·β€β™‚οΈ

Vor 3 Tage
marilanda
marilanda

Kuku ti je ajo Donjeta e vogel qe ke bo covera a bravooo se yll je dhe ke zo perfect 😚😚

Vor 3 Tage
Iris Gashi
Iris Gashi

Bravo donjeta

Vor 3 Tage
ERKEDA Shijaku
ERKEDA Shijaku

Just super πŸ˜šπŸ˜—πŸ˜—πŸ’•β€οΈ

Vor 3 Tage
boss bossi
boss bossi

http://youtu.be/Z-b_Js7ct1s shihe kete video πŸ‘†πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚

Vor 3 Tage
ervin barjamaj
ervin barjamaj

Wau super keng. Bravo πŸ‘

Vor 3 Tage
sejhane it
sejhane it

ska mat mir like nese edhe ju mendoni njet 2 ton

Vor 3 Tage
xhevahir Xhoka
xhevahir Xhoka

😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor 3 Tage
Vucetaj Edmand
Vucetaj Edmand

Shum keng e bukur suksese πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

Vor 3 Tage
Valentina HOXHA
Valentina HOXHA

πŸ‘πŸ‘πŸ’”

Vor 3 Tage
Abazi Meleki
Abazi Meleki

β€β€β€β€β€β€β€β€πŸ’™πŸ’™πŸ’™πŸ’™βœŒπŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”

Vor 3 Tage
Fjorela Pjetri
Fjorela Pjetri

πŸ‘πŸ‘

Vor 4 Tage
Alisa Alisa
Alisa Alisa

now everybody likes her, I have discovered this girl 1-2 years before, shown her music to music stations, nobody was interested! Congratulations Donjete you are perfect and most beautiful girl!

Vor 4 Tage
Lea alea
Lea alea

Ooo hiqmu kurva e karit

Vor 4 Tage
cool girls
cool girls

Nice bash po ma then qekjo kong

Vor 4 Tage
alda beqiri
alda beqiri

nice 2 ton

Vor 4 Tage
EuroMiti Company
EuroMiti Company

Rrespekt per 2 tonin qe qdo muaj nje keng te re

Vor 4 Tage
Nora Berisha
Nora Berisha

Bravo 2 TON SI GJITHMON I SUKSESSHUM

Vor 4 Tage
Xristina Bufi
Xristina Bufi

Telio tragudhiπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œβ€β€β€β€

Vor 4 Tage
skiner vjet16 rexhepi
skiner vjet16 rexhepi

2ton BravoπŸ’ͺπŸ‘ˆπŸ‡¦πŸ‡±πŸ˜˜

Vor 4 Tage
Fatlum SureΓ±o
Fatlum SureΓ±o

Kuuu qija robt kur e pash me spot e dita cila Donjet koka πŸ˜‘

Vor 4 Tage
λέγΡ ρΡ
λέγΡ ρΡ

i keni qr me autotune

Vor 4 Tage
Seriale/Muzik Turke
Seriale/Muzik Turke

Qfar zoni pot mir Donjeta be 😍

Vor 4 Tage
Alfred Miftari
Alfred Miftari

πŸ’£πŸ‘Œ

Vor 4 Tage
Argjent A
Argjent A

A qa ish kon kjo dashni 😞

Vor 4 Tage
Albanian Queen
Albanian Queen

KΓ«nga ma e mirΓ«..... WowwπŸ’–

Vor 4 Tage
Ξ Ξ±Ξ½ΞΏΟ‚ ΞœΟ€Ξ±ΟƒΞΉΞ»Ξ±ΟΞΉΟ‚
Ξ Ξ±Ξ½ΞΏΟ‚ ΞœΟ€Ξ±ΟƒΞΉΞ»Ξ±ΟΞΉΟ‚

Teleio...... ♬o_O

Vor 4 Tage
Veton Kelmendi
Veton Kelmendi

Shum bukur suksese Donjeta e ki nje za shum te embel

Vor 4 Tage
Rilinda.Trolli Euresa
Rilinda.Trolli Euresa

Loqk sa mir veq vazhdo

Vor 4 Tage
HIT Instrumental
HIT Instrumental

KENG E BUKUR SHUM.. NESE DONI MUSIC TE MIR KALONI TEK KANALI JON PEACEEE #HITINSTRUMENTAL

Vor 4 Tage
Leyla Glowacz
Leyla Glowacz

Keine Ahnung was das fΓΌr ne Sprache und so ist aber ihr Part ist der Hammer

Vor 4 Tage
Geg Toska
Geg Toska

Albanisch

Vor 4 Tage
Albin Zenelaj
Albin Zenelaj

Oi Donjett love you 😘😘😍😍😍

Vor 4 Tage
Joshua Mink
Joshua Mink

Disslike

Vor 5 Tage
Ana Disi
Ana Disi

Adhurim ...

Vor 5 Tage
Αναστασια Να΢λογλου
Αναστασια Να΢λογλου

what languege is thst please ansewer

Vor 5 Tage
Geg Toska
Geg Toska

Albanian langue (Kosovo)

Vor 4 Tage
Just for today
Just for today

Holand #2 on Trending

Vor 5 Tage
Gabriel Weissenbach
Gabriel Weissenbach

Die Typen in diesen Clips sind doch alle vom selben Typ. Gut gebaut auffΓ€lliger Haarschnitt Vollbart und schwarze Lederjacke. Dazu machen sie auch alle dieselben Handbewegungen und halten sich dabei fΓΌr vΓΆllig erhaben ΓΌber den Rest der Welt. Wenn ich das sehen kann ich mich echt nur FremdschΓ€men.

Vor 5 Tage
Geg Toska
Geg Toska

Wie es aussieht viele Leute morgen das. In 3 Tage 2 mil. clicks.

Vor 4 Tage

NΓ€chstes Video