Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)


GuilleCarral
GuilleCarral

Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: http://www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

Vor 16 Stunden
Dennis F
Dennis F

insta: zh.df

Vor 19 Stunden
loren nerol
loren nerol

Music: Irkenc Hyka Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA) Bravo cuna......

Vor 19 Stunden
Eurovision 2018
Eurovision 2018

Love this song,the voice of this girl is amaizing, love from Australia 🇦🇺

Vor Tag
Nana Nonikashvili
Nana Nonikashvili

super

Vor Tag
Natali Cagatay
Natali Cagatay

Loveee😍😘😘😍😍😘❤💘💘💋

Vor Tag
Norik Norik
Norik Norik

viq vashdo❤❤❤

Vor Tag
Aldo Hacker
Aldo Hacker

😏💔💔💪🔑

Vor Tag
Tayna shqipe
Tayna shqipe

Irkenc 50 % - Kaltrina 50%=Hit100%...

Vor Tag
merita deliu
merita deliu

Suksese shume bukur zeri dhe kenget tuaja

Vor 2 Tage
Selami Ibeaimi
Selami Ibeaimi

Po zotri hyka ju lumet

Vor 3 Tage
div dav
div dav

http://youtu.be/ybbZmK-XsUM

Vor 3 Tage
alb's live
alb's live

Sa gabim

Vor 3 Tage
alb's live
alb's live

Shum mir

Vor 3 Tage
Tumblr Pics
Tumblr Pics

shum i mir ky bashkpuim shqipri e kosov kur bashkohen aty suksesi nuk mungon kurr edhe ashtu te bashkuar kemi qen dikur e tash muzika mas shumti na ka bashku se edhe ne kohrat ma te veshtira gjithmon i kan kendu shqiperis kengetart ton e keshtu me muzik e kemi ndi veten me afer shqiperis edhe sot po reflekton dashurija qe kemi me njoni tjetrin si shqiptar por kur hyn edhe muzika ne mes gjithmon behet edhe me e fort gjithqka e ku ka me mir se me muzik te bashkohen njerzit sepse muzika eshte diqka qe te ngjall emocion e te knaq shpirtin dhe te shton jeten .veq perpara shqipe jeni ne rrugen e duhur se nese skan mujt politikanet me na bashku do te na bashkoj muzika e artistav ton te mrekullushem e ku ka ma mir

Vor 4 Tage
melisa islami
melisa islami

Ku ka qen ky Irkenci me para? Bekuar qofsh qe ben muzike per veshet e sna nxjerr byth femrash si kta palo artistet e rinj

Vor 4 Tage
Flora Ali
Flora Ali

Shum e bukur kenga😍😍

Vor 4 Tage
Kejsi Aliaj
Kejsi Aliaj

Irkenc je nje super kengetar

Vor 5 Tage
Florjandaa Morinaa
Florjandaa Morinaa

Pse po shkru palithje nuk shkru qashtu ethe nuk di shka ashte ma shpari ata qika e Di shka ashte nuk jam intereshuare um per ksi sene a ke kry shkoll ti se po fol palithje nue nuk jame ni feme se shkoje napere hotela ata kurvate shkoj ethe dine shka ashte OK shkru Kure ta se

Vor 5 Tage
Erjon Gashi
Erjon Gashi

shum bashkpunim imir bravo 1 jeni ne bot

Vor 5 Tage
Lumturije Baftiu
Lumturije Baftiu

Shum kemg e bukur bravo kaltrina

Vor 5 Tage
Mexhid Imeri
Mexhid Imeri

Keto kenge jane te rralla ....fantastike ju lumte

Vor 5 Tage
Linda Vatnikaj
Linda Vatnikaj

😍

Vor 6 Tage
Meri Bakalli
Meri Bakalli

Super kenge , epoka e Irencit bravo.

Vor 6 Tage
Luani Yt
Luani Yt

Kenge e bukur Kthema.....

Vor 6 Tage
Jona Jona matmuja
Jona Jona matmuja

Shumummmmmmmmmmm e bukur kenga urime zoti u rujt te dyve⭐️⭐️😘😘💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 6 Tage
JU.01
JU.01

you are the best

Vor 6 Tage
Elena Aleks Herta
Elena Aleks Herta

Super këng Këngtar njish 👌👌👌👌

Vor 7 Tage
Nora Troci
Nora Troci

Omg this voice😭😭😍😍

Vor 7 Tage
Albina Nikqi Albina Nikqi
Albina Nikqi Albina Nikqi

😚😚😚😚😚😚

Vor 7 Tage
Elidon Stenaj
Elidon Stenaj

Like per mundimin e atyne qe hupin koh per persona t'pa vler 👌✍️

Vor 7 Tage
Seada Sina
Seada Sina

Bravo

Vor 7 Tage
Gerion Hyska
Gerion Hyska

super kenge 😭😭😭

Vor 7 Tage
Manda Nure
Manda Nure

Super kenge😍

Vor 7 Tage
Dhurata Dora
Dhurata Dora

Shum zërin e mir ky Irkenci mendoj se ështe me i Miri ne estrad

Vor 7 Tage
anastasia anna
anastasia anna

☹️☹️

Vor 7 Tage
Besa Paqa
Besa Paqa

Suuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrr👌👌👌👌👌😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

Vor 7 Tage
Hacer Demirhan
Hacer Demirhan

Love this song❤ From Turkey 🇹🇷💜

Vor 7 Tage
Jorida Sulejmani
Jorida Sulejmani

😍😍😍😍😘

Vor 7 Tage
cool girls
cool girls

Like kush osht ktu para se mu ba hit

Vor 7 Tage
Xhulia G
Xhulia G

Hit i padiskutuar, pershendetje nga gjermania

Vor 7 Tage
Nela Ndreu
Nela Ndreu

kthema ❤ qe ta dhashe ti se meriton met dashte .nk e di a ta kam than sa kam vujt un kur u ndam .😢😢 ..... nje balade me ndjenja dashurie .nje bashkpunim super i dyve kengetarve te latentuar .Bravoooo 👌👌👏👏👏

Vor 8 Tage
NaQo 007
NaQo 007

Kaltrina ze qe nuk harrohet leht 👏👏

Vor 8 Tage
Laura Sandria
Laura Sandria

#1 ne zvicerr😍😍😍😍😍

Vor 8 Tage
vAzoCkt TV
vAzoCkt TV

Oke

Vor 8 Tage
Flogerta Lloba
Flogerta Lloba

Kenga me e bukur qe kam nigju naj hereeeeeee , 😍😍😍😍😍😍😍

Vor 8 Tage
Valentina Stollaj
Valentina Stollaj

Super keng👌👌👌❤👍👍👍

Vor 8 Tage
Laja Nela
Laja Nela

😍😍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏💞💞💞💞💞💞💝💝💝💝💟💟💟💟💟💟💟

Vor 8 Tage
Xhoana Cullhaj
Xhoana Cullhaj

Kush tjetër po pret nji bashkëpunim me ylli limani? 😍😍 Always the best ❤ lov u

Vor 8 Tage
Lulkuqe
Lulkuqe

👍🏻

Vor 8 Tage
EGLI
EGLI

Super fare

Vor 8 Tage
bella dream
bella dream

😚😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔💔💔💔

Vor 8 Tage
Valmira Rudaj
Valmira Rudaj

Sehr schön Kaltrina Selimi😍💎

Vor 8 Tage
Geraldina Dushku
Geraldina Dushku

Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Vor 8 Tage
Viola viola
Viola viola

😘😘😘🤗🤗🤗👏👏👏👏

Vor 8 Tage
Joshua Mink
Joshua Mink

Langweilig

Vor 8 Tage
Drin Memeti
Drin Memeti

Super bashkëpunimi 👍

Vor 8 Tage
Adi Adi
Adi Adi

Eh si gjithmon keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo 👏👏 flm qe na dhuron kaq keng te bukura 😘😘 love you 😍😍

Vor 8 Tage
Massimo Di Monte
Massimo Di Monte

Shume e bukur kjo kenge .

Vor 9 Tage
era 99
era 99

irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon ❤❤❤

Vor 9 Tage
bona zenelaj
bona zenelaj

😢😢

Vor 9 Tage
Berisha Berish
Berisha Berish

e mir aa....

Vor 9 Tage
Bahri Ujupi
Bahri Ujupi

super hit

Vor 9 Tage
Trap
Trap

How the fuck did it go to #1?

Vor 9 Tage
Mattsson 1
Mattsson 1

Nul

Vor 9 Tage
Redi Stiven
Redi Stiven

Nuk na zhgënjen asnjehere gjithmonë kenaqesi të degjosh zerin e ketij djali vertet të talentuar 🌞

Vor 9 Tage
Bekim Sefedini
Bekim Sefedini

Kallne ma shpesh

Vor 9 Tage
ASK55
ASK55

Woaw this guy is hottttt

Vor 9 Tage
diese _Kurdin01
diese _Kurdin01

Deutsche???😅😂❤️

Vor 9 Tage
Voca itali
Voca itali

Ohh Shum kenge e qellume 💔👁💘👍👑🍰⭐🙏🙏👏👏👏👏

Vor 9 Tage
Nora Nora
Nora Nora

i loveee it

Vor 9 Tage
Lannda Ak
Lannda Ak

Kaltrina 👌👌❤

Vor 9 Tage
Mergim Hasanaj
Mergim Hasanaj

Dëgjoje këngën në spotify http://open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ

Vor 9 Tage
Ajni Xhesi
Ajni Xhesi

Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart

Vor 9 Tage
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Une Jam italiana po di me foto ship

Vor 9 Tage
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Sum i biker osht a po

Vor 9 Tage
Miranda Kasa
Miranda Kasa

Bravo IRKENC HYKA

Vor 9 Tage
Mevi Shehu
Mevi Shehu

Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet. Very beautiful song ♥️

Vor 9 Tage
S U P R E M Ez
S U P R E M Ez

I like this song! Like if you do too!

Vor 10 Tage
Mirsad Rexhaj
Mirsad Rexhaj

Kombinim Fantastik!

Vor 8 Tage
Clarek Milina
Clarek Milina

♥♥♥♥♥

Vor 10 Tage
leo-luca team
leo-luca team

Für alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei

Vor 10 Tage
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER

Mbaresi dhe tek kjo keng

Vor 10 Tage
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

super super👍👏👏👏

Vor 10 Tage
Anna Konomi Troka
Anna Konomi Troka

Sa bukur

Vor 10 Tage
Vali Dora h
Vali Dora h

Favorite 🎶🎵🔊

Vor 10 Tage
Atlantis Art
Atlantis Art

J'aimes assez bien même si je comprend pas vôtre langues

Vor 10 Tage
Atlantis Art
Atlantis Art

💙

Vor 10 Tage
Nantia Ever
Nantia Ever

Vor 10 Tage
Sokol Shqipe
Sokol Shqipe

Akoma po vuaj 😔

Vor 10 Tage
Anxhela Hysa
Anxhela Hysa

Super keng ❤️❤️

Vor 10 Tage
Eraldo Xhelili
Eraldo Xhelili

Irkenc, faleminderit që riktheve përsëri këngëtaren Kaltrina Selimi në muzikë. Dhe për ne fansat që duam zërin, këngët, muzikën tënde bëhu më prezent me intervista në gazeta, radio & televizion. Duam të njohim më shumë Irkencin.

Vor 10 Tage
HR 13
HR 13

BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! ❤️❤️❤️❤️

Vor 10 Tage
Ndero Lima
Ndero Lima

Vetëm njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillë , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtë

Vor 10 Tage
Mirjana Morina
Mirjana Morina

Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart 🤗☺

Vor 10 Tage
Samire Pllana
Samire Pllana

Teper mire hitttttt ju pershendes

Vor 10 Tage
Fatime Gjoka
Fatime Gjoka

Kengë shumë e bukur like komentit nese mendoni se esht një. hit shum i bukurë!🙈

Vor 10 Tage
Elida Hajdari
Elida Hajdari

Ty te rujt zoti se ti te knaq shpirtin. Ne cdo keng tenden aty gjej veten.bravo Irkenc

Vor 10 Tage
nsadriu
nsadriu

Shum këngë e bukur që të prek në shpirt.Suksese të dyve!

Vor 10 Tage
Dosier K
Dosier K

Mashum se 100 milion view meriton Big up 🔊

Vor 10 Tage
Burim Sadiku
Burim Sadiku

Flori kendon bukur dhe eshte face,po edhe ky po kendojka bukur suksese

Vor 10 Tage

Nächstes Video